Oficjalny partner Polskiego Związku Hodowców Koni w zakresie doradztwa żywieniowego w latach 2018-2019

Dostawca Pakietu Konia Sportowego dla Kadry Polski Seniorów WKKW / SKOKI w roku 2021

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że Equine NutriPlan oraz polska marka paszowa Polski Żłób łączą siły! W październiku 2022 podpisaliśmy umowę na wyłączność dystrybucyjną naszych produktów i od następnego weekendu nasze suplementy rozszerzają ofertę dostępną na sklep.polskizlob.pl.

Po wybraniu opcji KUP TERAZ przy produkcie, który planujesz zakupić, zostaniesz przekierowany na stronę zakupową POLSKIEGO ŻŁOBU, gdzie dokonasz zakupu wybranego przez siebie produktu. Opcja KUP TERAZ będzie pojawiała się przy kolejnych preparatach w miarę wznawiania skali produkcji całej oferty suplementów Equine NutriPlan.

Produkty, które wracają do oferty w pierwszej kolejności to linia prebiotycznych witamin Enhancer Formula oraz dwa suplementy z linii hodowlanej Pro Formula. Poniżej lista. Kolejne preparaty wkrótce!

Foaling Pro Formula Q3 3 kg, Yearling Pro Formula F4 3 kg, Enhancer Pro Formula 1,5 kg, Enhancer Sport Horses 1,5 kg, Enhancer Skin&Hoof Formula 1,5 kg, Enhancer Metabolic Formula 1,5 kg, Enhancer Digest Formula 1,5 kg

Zapraszamy do zakupów!
Zespół ENP

Szanowni Państwo

 

Zawsze i zdecydowanie wszystkim Klientom polecamy konsultację telefoniczną lub mailową z naszym żywieniowcem! Każdy koń jest inny, wymaga indywidualnego traktowania i często dopasowanie odpowiedniej diety, dostosowanej do jego potrzeb, nie jest sprawą oczywistą. Dodatkowo jego ewentualne dolegliwości zdrowotne nie rzadko kumulują się i wymagają bardzo precyzyjnego dopasowania do dawki pokarmowej preparatów dedykowanych prewencji niektórych schorzeń lub wspomagających ich leczenie. Równoczesne stosowanie niektórych pasz i suplementów wymaga także liczenia kalorii, białka, selenu i innych składników mineralnych, dla których obowiązują określone wartości graniczne czy też zalecenia w kwestii formy ich podania oraz relacji niektórych pierwiastków względem siebie w stosowanej dawce pokarmowej . Przestawienie żywienia, ułożenie prawidłowej diety i dobór odpowiedniej suplementacji to procesy, w których bardzo chętnie Państwu pomożemy.
Napisz do nas: office.enp@onet.pl, wypełnij ANKIETĘ ŻYWIENIOWĄ lub zadzwoń na numer +48 608 799 214

Dla koni z wybranej przez Państwa kategorii polecamy do wyboru preparaty i/lub pasze z następującego zestawu:

KLACZ PRZED STANÓWKĄ / W KRYCIU / W PIERWSZYM TRYMESTRZE CIĄŻY


Ten sklep jest obsługiwany z największą przyjemnością przez