Oficjalny partner Polskiego Związku Hodowców Koni w zakresie doradztwa żywieniowego w latach 2018-2019

Dostawca Pakietu Konia Sportowego dla Kadry Polski Seniorów WKKW / SKOKI w roku 2021

Szanowni Państwo,
z uwagi na problemy produkcyjne zostaliśmy zmuszeni do okresowego zawieszenia działalności handlowej.

Mamy nadzieję wrócić z ofertą suplementów na jesień!

W kwestii doradztwa żywieniowego i konsultacji odsyłamy wszystkich zainteresowanych bezpośrednio do Anny Pięty nr tel. +48 608 799 214 lub email aniapieta@poczta.onet.pl

Z poważaniem,
Zespół ENP

Pod naszą opiekę żywieniową trafiają konie w różnym wieku, w różnej kondycji i na różnym etapie rozwoju czy użytkowania. Pomimo starań i troskliwej opieki właścicieli nie zawsze są w dobrym stanie zdrowia i w optymalnej formie. Często wpływ na ich kondycję ma przebyta choroba, chroniczne schorzenie lub trudne warunki bytowania w poprzedniej stajni lub u poprzedniego właściciela. Przedstawiamy historie kilku z nich – być może pomogą one uniknąć błędów żywieniowych i będą wskazówką jak sobie radzić w podobnych sytuacjach lub wskażą nowe możliwości rozwiązywania przeróżnych problemów na tle żywieniowym. Przy okazji liczymy oczywiście też na to, że zachęcą do rozpoczęcia z nami współpracy.

Jeśli niepokoi Cię stan Twojego konia, a lekarz weterynarii wykluczył chorobę bezpośrednio rzutującą na jego formę i kondycję i jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o prawidłowe żywienie, dostosowując dawkę pokarmową do warunków utrzymania, użytkowania i często specyficznych indywidualnych potrzeb Twojego konia, zapraszamy do kontaktu.

Na prezentację historii zamieszczonych poniżej otrzymaliśmy zgodę właścicieli koni. Ich autorstwa pozostają także zdjęcia.

Ten sklep jest obsługiwany z największą przyjemnością przez