Oficjalny partner Polskiego Związku Hodowców Koni w zakresie doradztwa żywieniowego w latach 2018-2019

Dostawca Pakietu Konia Sportowego dla Kadry Polski Seniorów WKKW / SKOKI w roku 2021

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że Equine NutriPlan oraz polska marka paszowa Polski Żłób łączą siły! W październiku 2022 podpisaliśmy umowę na wyłączność dystrybucyjną naszych produktów i od następnego weekendu nasze suplementy rozszerzają ofertę dostępną na sklep.polskizlob.pl.

Po wybraniu opcji KUP TERAZ przy produkcie, który planujesz zakupić, zostaniesz przekierowany na stronę zakupową POLSKIEGO ŻŁOBU, gdzie dokonasz zakupu wybranego przez siebie produktu. Opcja KUP TERAZ będzie pojawiała się przy kolejnych preparatach w miarę wznawiania skali produkcji całej oferty suplementów Equine NutriPlan.

Produkty, które wracają do oferty w pierwszej kolejności to linia prebiotycznych witamin Enhancer Formula oraz dwa suplementy z linii hodowlanej Pro Formula. Poniżej lista. Kolejne preparaty wkrótce!

Foaling Pro Formula Q3 3 kg, Yearling Pro Formula F4 3 kg, Enhancer Pro Formula 1,5 kg, Enhancer Sport Horses 1,5 kg, Enhancer Skin&Hoof Formula 1,5 kg, Enhancer Metabolic Formula 1,5 kg, Enhancer Digest Formula 1,5 kg

Zapraszamy do zakupów!
Zespół ENP

Pod naszą opiekę żywieniową trafiają konie w różnym wieku, w różnej kondycji i na różnym etapie rozwoju czy użytkowania. Pomimo starań i troskliwej opieki właścicieli nie zawsze są w dobrym stanie zdrowia i w optymalnej formie. Często wpływ na ich kondycję ma przebyta choroba, chroniczne schorzenie lub trudne warunki bytowania w poprzedniej stajni lub u poprzedniego właściciela. Przedstawiamy historie kilku z nich – być może pomogą one uniknąć błędów żywieniowych i będą wskazówką jak sobie radzić w podobnych sytuacjach lub wskażą nowe możliwości rozwiązywania przeróżnych problemów na tle żywieniowym. Przy okazji liczymy oczywiście też na to, że zachęcą do rozpoczęcia z nami współpracy.

Jeśli niepokoi Cię stan Twojego konia, a lekarz weterynarii wykluczył chorobę bezpośrednio rzutującą na jego formę i kondycję i jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o prawidłowe żywienie, dostosowując dawkę pokarmową do warunków utrzymania, użytkowania i często specyficznych indywidualnych potrzeb Twojego konia, zapraszamy do kontaktu.

Na prezentację historii zamieszczonych poniżej otrzymaliśmy zgodę właścicieli koni. Ich autorstwa pozostają także zdjęcia.

Ten sklep jest obsługiwany z największą przyjemnością przez